درباره ما

Image
Image
Images

16

سال تجربه در صنایع پتروشیمی

درباره ما

  • تاریخ ما

    شرکت پتروشیمی آرمان سپاهان واقع در کیلومتر55 جاده اصفهان-شیراز(شهرک شیمیایی رازی) تحت شماره 1969 در تاریخ 1384/11/04 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی اصفهان به ثبت رسیده است. فعالیت شرکت عبارتست از تولید مواد اولیه و نهایی صنایع شیمیایی و پتروشیمی و صنایع پایین دستی پتروشیمی، صادرات و واردات مواد شیمیایی و تجهیزات مربوط به صنایع پتروشیمی،که به موجب پروانه بهره برداری اجازه تولید محصولات از سازمان صنایع و معادن استان اصفهان کسب نموده است.

  • چشم انداز ما

    شرکت پتروشیمی آرمان سپاهان با پشتوانه 2 بانک تجارت و ملت و تخصص بخش خصوصی شرکت آرمان نوین فزرانگان صبا قصد دارد به یکی برترین صادر کنندگان محصولات هیدروکربنی و استرها و رزین ها  و ایزوپروپانول تبدیل شود .

  • ماموریت ما

    شرکت پتروشیمی آرمان سپاهان بعنوان شرکت مادر با هدف تولید محصولات میان واسطه‌ای و پایین دستی شروع به کار نمود . این شرکت در حال حاضر در چرخه گسترده ای از مواد میان واسطه ای و پائین دستی دارای توان تولید در حدود 160،000 تن در سال می باشد.در فرآیند تولید این واحد این امکان وجود دارد که با اعمال برخی تغییرات محدود در خطوط تولید متناسب با نیاز بازار و دسترسی به مواد اولیه محصولات متنوع تولید گردند. لازم به ذکر آنکه پروژه تولید رزینهای آکریلیک با پیشرفت بالغ بر 97 درصد و پروژه تولید ایزوپروپانول با پیشرفت بالغ بر 75 درصد با هدف تولید 30،000 تن در سال از پروژه های توسعه ای اصلی در سایت شرکت پتروشیمی آرمان سپاهان می باشند.

مجمع سهامداران

Image

بانک تجارت

51%
Image

بانک ملت

27/75%
Image

شرکت آرمان نوین فرزانگان صبا

22/25%

هئیت مدیره

Image

مصطفی جعفری

رئیس هئیت مدیره و نماینده بانک تجارت
Image

مجید قدیری

عضو هئیت مدیره و نماینده بانک ملت
Image

جوادقاسمی موقر

عضو هئیت مدیره و نماینده بانک تجارت
Image

محمدرضا محمدرضایی

عضو هئیت مدیره و نماینده شرکت آرمان نوین فرزانگان صبا

مدیر عامل

Image

فریبرز حاجت زاده

مدیر عامل ، عضو هئیت مدیره و نماینده بانک تجارت

کپی رایت copyright hamed sadeghi