درباره ما

Image
Image
Images

16

سال تجربه در صنایع پتروشیمی

درباره ما

 • تاریخ ما

  شرکت پتروشیمی آرمان سپاهان واقع در کیلومتر55 جاده اصفهان-شیراز(شهرک شیمیایی رازی) تحت شماره 1969 در تاریخ 1384/11/04 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی اصفهان به ثبت رسیده است. فعالیت شرکت عبارتست از تولید مواد اولیه و نهایی صنایع شیمیایی و پتروشیمی و صنایع پایین دستی پتروشیمی، صادرات و واردات مواد شیمیایی و تجهیزات مربوط به صنایع پتروشیمی،که به موجب پروانه بهره برداری اجازه تولید محصولات از سازمان صنایع و معادن استان اصفهان کسب نموده است.

 • چشم انداز ما

  شرکت پتروشیمی آرمان سپاهان با پشتوانه 2 بانک تجارت و ملت و تخصص بخش خصوصی شرکت آرمان نوین فزرانگان صبا قصد دارد به یکی برترین صادر کنندگان محصولات هیدروکربنی و استرها و رزین ها  و ایزوپروپانول تبدیل شود .

  "توسعه پایدار ، تنوع بخشی در سبد محصولات و دستیابی به حداکثر ظرفیت تولید "

 • ماموریت ما

  شرکت پتروشیمی آمان سپاهان در راستای توسعه پایدار با تکیه بر قانونمداری و مشارکت عمومی و بهره مندی از موقعیت های استثنایی در منطقه با استفاده از خوراک میعانات گازی ، اتانول ،اسید و سایر مواد اولیه اقدام به تولید برش های هیدروکربنی و انواع استرها و رزین ها با ارزش افزوده بالا و کیفیت مطلوب می نماید . این شرکت با استفاده از خوراک میعانات گازی ضمن صیانت از محیط زیست و توجه به انتظارات بازار هدف محصولات تولیدی را در بازارهای داخلی و بازارهای خارجی عرضه می نماید و تلاش  می نماید با هدف سودآوری توجه سهامداران و سایر ذینفعان را جلب نماید . ما باور داریم که در آینده نزدیک با استفاده از ظرفیتهای شرکت و همچنین راه اندازی سایت  IPA  ، بتوانیم دیدگاه مشتریان و بازارهای داخلی و خارجی را جلب و در کانون توجه قرار گیریم این پتروشیمی بر این باور است که سرمایه های انسانی ارزشمندترین سرمایه سازمان محسوب می شوند فلذا تلاش می نماید بمنظور توسعه این سرمایه ها نهایت تلاش خودد را جهت جلب رضایت ایشان بکار بندد .  

مجمع سهامداران

Image

بانک تجارت

51%
Image

بانک ملت

27/75%
Image

شرکت آرمان نوین فرزانگان صبا

22/25%

هئیت مدیره

Image

جوادقاسمی موقر

رئیس هئیت مدیره و نماینده بانک تجارت
Image

سیدمنصور حسینی

عضو هئیت مدیره و نماینده بانک تجارت
Image

مجید قدیری

عضو هئیت مدیره و نماینده بانک ملت
Image

محمدرضا محمدرضایی

عضو هئیت مدیره و نماینده شرکت آرمان نوین فرزانگان صبا

مدیر عامل

Image

دکترحافظ رضائی

مدیر عامل و نائب رئیس هئیت مدیره

کپی رایت copyright hamed sadeghi